گروه انفورماتیک بیتـ

با ما بیشتر آشنا شوید...

پشیبانی و پاسخگویی از طریق تیک سنتر بیت تیم


ما در بیت مجموعه ی از خدمات آموزشی و خدمات طراحی وبسایت، ساخت اپلیکیشن و نرم افزار های مدیریتی و همینطور خدمات گرافیکی مختص به مشتریان خود داریم کافیست جهت مشاوره در پردازش ایده های خود با ما در ارتباط باشید ما بهترین راه حل های موجود را به شما ارائه خواهیم داد.

اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریتی میگردید تا مجموعه خود را به صورت یکپارچه مدیریت کنید اگر در ذهن ایده ی استارتاپی دارید که نیاز به مشاوره و برآورد های تخصصی دارید با ما تماس بگیرید.

در کنار شما هستیم...مجموعه ی از خدمات بیت تیم - شما میتوانید در این بخش به دپارتمان های مختلف بیت دسترسی داشته باشید.


دپارتمان طراحی سایت


دپارتمان CRM – HRM


دپارتمان هاست و دامیندپارتمان ساخت اپلیکیشن


پرتال پشتیبانی مشتریان

مشاوره تخصصی با گروه انفورماتیک بیتـ

09120214603 09120423679

جدیدتـرین محصولاتـ بیتـما در گروه انفورماتیک بیت در ساخت و پیشبرد ایده های شما همواره در کنارتان هستیم. برای شروع پروژه های خود اگر نیاز به آموزش دارید، اگر برای گسترش ایده خود نیاز به طراحی سایت و اپلیکیشن دارید، اگر بدنبال مدیریت پیشرفته نرم افزاری کسب و کار خود را هستید، اگر بدنبال رتبه های برتر گوگل هستید، اگر نیاز به یک متخصص و مشاوره حرفه ی دارید گروه بیت بهترین انتخاب میباشد.

بیتـ یکـ تیم استـ یکـ تیم حرفه ی


برای انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار خود قبل از هر تصمیمی از مشاوره تخصصی رایگان ما بهرمند شوید.

 •  با ایده های جدیدی که در صنعت جذب و ارائه خدمات به توریست سلامت داشتیم توانستیم با کمک شایانی که از طرف گروه انفورماتیک بیت دریافت کردیم موفق به راه اندازی پرتال های بسیار مدرنی بصورت آنلاین در این موضوع شدیم. امروز با راه اندازی این پرتال ها ما میتوانیم یک قطب بسیار قوی برای ارائه خدمات به توریست های سلامت در ایران باشیم.

  آتیلا وحدانی
  هولدینگـ آتیلا
 • امروز ما در جایگاهی در رنکینگ گوگل قرار داریم که وبسایت های درسا بازدید بسیار بالای دارند این مهم ثمره تلاش و راهنمایی های گروه بیت تیم بود سعی ما برای حفظ این رتبه از این پس دوچندان خواهد بود و بیشتر از قبل منتظر نظرات کارشناسی شما خواهیم بود امیدواریم در سال جدید مثل گذشته یکی از دوستان خوب ما باشید.

  سهیل جمشیدی
  مجموعه شرکتـ های درسا
 • خیلی خوشحال و رضایتمندیم از مجموعه بیت تیم که مارا به رسیدن به جایگاهی که بدنبال آن بودیم نزدیک کردن و همراه در کنار هم با صبوری و مهربانی این چند سال را سپری کردیم باشد که در سال های آتی این همکاری ادامه دار باشد و از خدمات شما استفاده هرچه بیشتری ببریم.

  محمدرضا ترابیان
  موسس کوچنیگـ مال

CRM - HIS - HRM چیست؟


1CRM چیست ؟ تعریف و مفاهیم مدیریت ارتباط با مشتری
CRM‏ (Customer Relationship Management) یا مدیریت ارتباط با مشتریان در تعریف به معنای تمامی فرآیندها، تکنولوژی ها و منابع انسانی است که به جذب، توسعه و نگهداشت مشتریان کمک می کنند.
2مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM چیست؟
CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری می باشد و هدفش این است که ارتباط با مشتریانمان و نحوه پاسخ به نیازها و در خواست های آنها را به بهترین شکل مدیریت کنیم. که این امر باعث موفقیت روز افزون کسب و کارمان خواهد شد.
3مدیریت منابع انسانی یا HRM چیست؟
به طور کلی در تعریف نهایی مدیریت منابع انسانی یا human resource managment می توانیم بگوییم که به مجموعه فرآیند هایی شامل کارمندیابی، جذب و آموزش، روابط بین افراد سازمان و مدیر سازمان با کارمندان مدیریت منابع انسانیگفته می شود که می تواند همه اتفاقاتی که به پیشرفت شرکت و سازمان کمک می کند را در بر گیرد و ر جهت بهبود روابط فردی و تیمی سازمان و رسیدن به اهداف سازمان با بیشترین عملکرد باشد.
4سیستم اطلاعات بیمارستانی یا HIS چیست؟
در معنای گسترده تر HIS را سیستم اطلاعاتی بهداشتی هم می گویند. واقعيت آن است که امروزه یک بیمارستان نمی تواند همچنان بصورت سنتی کار پروسه پرونده بستری يا سرپائي بیمار را انجام دهد. پائین آوردن زمان پذیرش ، زمان ترخیص ، زمان انتقال بیمار ، زمان ORDER نویسی و درخواستهای پاراکلینیکي ، زمان اخذ جوابها ، زمان مراجعه به اطلاعات قبلی پرونده ، بالا بردن میزان دقت در درج اطلاعات و درخواستها که در حالت دستی ناخوانا و ... هست

تماس با گروه انفورماتیک بیتــ

در صورت نیاز میتوانید از طریق ایمیل، واتساپ و شماره درج شده در ذیل با ما تماس بگیرید.